O NAS

Firma KARBUD Przedsiębiorstwo Budowlane Damian Kardaś działalność na rynku budowlanym kontynuuje nieprzerwalnie od 1982 roku.

Potężny dorobek zawodowy firmy KARBUD to realizacja określonych prac w dwóch wariantach (dziedzinach):

  • usługi w zakresie wykonawstwa obiektów przemysłowych, biurowo-handlowych, mieszkalnych jedno i wielorodzinnych,
  • branża dotycząca kompleksowych prac montażowych systemów do hodowli drobiu poza granicami Polski; m.in. na terenie Holandii, Niemiec Belgii, Austrii, USA, Holandii, Irlandii, Francji i Arabii Saudyjskiej.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji prac budowlanych, które tworzymy w oparciu o nowoczesne technologie oraz dostosowujemy je do zmieniających się potrzeb i wymagań klientów. Dbamy o wysoką jakość, korzystając wyłącznie z najlepszych materiałów. Inwestowanie w zaplecze sprzętowe, począwszy od drobnych maszyn, po żuraw wieżowy pozwala nam na budowę obiektów bez żadnych ograniczeń. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która może sprostać każdemu zadaniu.

Każdą inwestycję wykonujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem. Nasza terminowość, szeroki wachlarz usług oraz bogate doświadczenie w dziedzinie budownictwa to gwarancja satysfakcji.

W trakcie prowadzonej działalności udało nam się pozyskać zaufanie wielu inwestorów – zarówno podmiotów z sektora publicznego, jak i klientów prywatnych.